گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  چراغ سقفی سنسور دار

  چراغ سقفی سنسور دارچراغ سقفی سنسور دارچراغ سقفی سنسور دارچراغ سقفی سنسور دارچراغ سقفی سنسور دار
  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "چراغ سقفی سنسور دار" :

   چراغ سقفی سنسور داراز این چراغ برای روشن کردن اتاق ها ، سالن ها ، راهروها ،  راه پله ها و غیره در ساختمان های اداری ، تجاری ، بیمارستانی ، مسکونی و غیره استفاده می گردد.
   چراغ سنسوردار LED  در دسته چراغ های فوق باریک قرار دارد و ابعاد آن 290 در 65 می باشد و همچنین ویژگی دیگر این چراغ زاویه پوشش 360 درجه است و برای نصب در ارتفاع 2.2 تا 4 متر مناسب می باشد.
   با استفاده از این لامپ میزان 80 درصد در مصرف برق صرفه جویی می شود و همچنین این مدل با دارا بودن سنسورهای هوشمند قابلیت تنظیم شدن دارد و عملکرد آن به این صورت می باشد که کلید روشن و خاموش ندارد و بازه تنظیم زمانی آنها بین 10 ثانیه تا 3 دقیقه است بنابراین استفاده از این چراغ ها در راهرو یا محل های پرتردد توصیه می شود.

   بررسی مزایای چراغ سنسوردار

   چراغ سنسوردار دسترسی آسانی دارد. چرا که در زمان حرکت افراد، این چراغ روشن می شود. هر زمان که فرد محل را ترک کند چراغ خاموش می شود.
   بنابراین نیازی به طی کردن مسیر برای رسیدن به کلید نمی باشد .
   این محصول پیشگیری از انتقال آلودگی می کند. به صورت کلی کلیدها در امـاکن عمومـی یـکی از عـوامل انتقال آلودگی می باشند.
   این مطلب در مکان هایی همانند بیمارستان ها و سرویس های بهداشتی به صورت جدی تر بروز می کند.بنابراین بیشتر افراد سعی دارند تا در این مکان ها، کمتر تماس فیزیکی با محیط داشته باشند. پس موقع خروج ار مکان چراغ را خاموش نکرده و برق هدر می رود.
   چراغ های سنسوردار موجب بالا رفتن ضریب امنیتی می شوند.
   به این صورت که سیستم روشنایی با حضور شخص فعال میشود. پس با حضور افراد غریبه نیز روشن خواهد شد.
   و این مسئله باعث اطلاع از حضور شخصی در محل می گردد و در اماکنی مانند پارکینگ و محوطه جنبه بازدارندگی از حضور در محل را دارا می باشد .

   فایل های پیوست

   • برچسب محصول "چراغ سقفی سنسور دار" :

  محصولات مشابه