گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  20 آزمون

  20 آزمون
  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "20 آزمون" :

   کتاب 20 آزمون ریاضیات هفتم
   شابک:0-35-6534-600-978 
     هر انسانی هم زمان با تولدش و قبل از این که زبان مادری رو بیاموزِ، ریاضیات و حساب رو به طور فطری آموخته ؛ اگه شما به کودکی که قدرت تکلم نداره دو تا شکلات بدید و بعد بخواین یکی از اونارو ازش بگیرید، احتمالاً گریه می کنه ولی اگر یک شکلات دیگه بهش بدید به راحتی اونو می گیره و این یعنی کودکان به طور ناخود آگاه با مفهوم کم تر و بیش تر و جمع و تفریق آشنا هستن بدون این که بدونن اعداد چی هستن !!

             تصور جهان بدون ریاضیات خیلی سخته، خداوند همه چیز این دنیا رو بر اساس حساب استوار کرده و بر مبنای هندسه نظم بخشیده؛ ریاضیات ، ابزار بسیار مهمی در صنعت و اقتصاد و … است. فراگیری ریاضیات حتی برای اونایی که علاقه اولشون درس ریاضی نیست می تونه لذت بخش باشه؛ با ریاضیات می شه آروم تر ، صبورتر ، باحوصله تر و منطقی تر زندگی کرد؛ ریاضیات، هنر اندیشیدنِ ،هنر حل مسئله است، هنر شکلات کردنِ مشکلاتِ .
           با همه این احوال ، آدم های زیادی هستند که تا اسم ریاضی به گوششون می رسه ، دو تا پا که دارن دو تا پای دیگه هم قرض می کنن و فرار می کنن…در نگاه این آدما ریاضیات ، غول شاخ داریست که تنها هنرش ترسوندن و لرزوندن بچه های بی گناهه؛ اما واقعیت چیز دیگریست؛ ریاضیات، زیبا و دوست داشتنی است، ریاضیات، هدیه خداوند حکیم به انسانهاست برای داشتن دنیایی آبادتر، زندگی راحت تر ، ثروت و رفاه بیش تر. پواسون می گه : زندگی فقط به یه درد می خوره ؛ این که اول آدم ریاضی بخونه و بعد ریاضی درس بده . !!
           برای اونایی که آرزو دارن به این غول بزرگ شاخ دار ، دست دوستی بدن و برای اونایی که از همون اول ریاضیات براشون دوس داشتنی بوده ، یه کتاب نوشتیم پر از مسئله و سؤال ، سؤالات آسون، متوسط و سخت .
          برای کسانی که آرزوشون گرفتن نمره 20 از این درسه و برای اونایی که 20 گرفتن ، عادت قشنگ همیشگی شونه کتابی نوشتیم شامل 20 آزمون : آزمون های فصلی ، آزمون های میان نوبت و آزمون های پایانی البته همراه با پاسخ نامه های تشریحی. امیدوارم این کتاب بتونه رابطه شمارو با ریاضی بهبود ببخشه و به شما در کسب نمره بالاتر کمک کنه .

   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
   کادو
   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.

   • برچسب محصول "20 آزمون" :

  محصولات مشابه