گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  استراتژی های حذف خرابی اضطراری

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "استراتژی های حذف خرابی اضطراری" :

   کتاب استراتژی‎های حذف خرابی‎های اضطراری (خرابی صفر) ابتدا با طرح مفاهیم پایه در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات و تبیین خرابی‌ها در تجهیزات گام به گام به سمت تحلیل مسائل فنی و روش‌های حذف یا جلوگیری از وقوع خرابی‌ها بروی تجهیزات پیش می‌رود. نویسنده کتاب تری وایرمن نایب رییس ارشد بخش توسعه استراتژیک  است. او سمینارها و برنامه‌های آموزشی وستا را در زمینه نگهداشت و قابلیت اطمینان رهبری می‌کند و با ارائه هدایت‌های استراتژیک به شرکت‌ها کمک می‌کند تا استراتژی بازار و مسیر طولانی مدت خود را شکل دهند.
   برای بیش از چهار دهه، او به طور تخصصی در زمینه بهبود مدیریت نگهداشت و قابلیت اطمینان فعالیت کرده است. او به مشتریان کمک می‌کند تا در زمینه خط‌مشی‌ها و رویه‌های نگهداشت و قابلیت اطمینان \"بهترین در کلاس خود\" باشند. به عنوان یک متخصص بین‌المللی در مدریت نگهداشت/دارایی، او به صدها مشتری در آمریکای شمالی، اروپا و حوزه اقیانوس آرام کمک کرده است تا اثربخشی نگهداشت و دارایی‌های خود را بهبود بخشند
   شابک: 2-06-8862-600-978

   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
   کادو
   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.

   • برچسب محصول "استراتژی های حذف خرابی اضطراری" :

  محصولات مشابه