گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  بیماری های روانپزشکی در آکوپانکچر

  بیماری های روانپزشکی در آکوپانکچر
  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "بیماری های روانپزشکی در آکوپانکچر" :

   کتاب بیماری های روانپزشکی در آکوپانکچر
   ترجمه و تلخیص: راهله رمضانی
   بحث در مورد درمان مشکلات روحی و عاطفی بدون در نظر گرفتن مفهوم ذهن و روح در طب چینی ممکن نیست. این فقط با درک مفهوم و روح در فرهنگ چینی است که ما واقعاً می توانیم چگونگی درمان مشکلات روحی و عاطفی با طب سوزنی و گیاهان چینی را درک کنیم. مردم امروزی عموماً باور دارند که مغز فرمانروای بدن است ولی طبق نظر پزشکان چینی باستان، قلب مسئول آن است. در طب سنتی چین، قلب، فزمانروای بدن در نظر گرفته می شود. در  طب سنتی شرقی، قلب ارتباط تنگاتنگی در فرآینده های ذهنی و عاطفی دارد.

   • برچسب محصول "بیماری های روانپزشکی در آکوپانکچر" :

  محصولات مشابه