گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  کارتن پستی

  کارتن پستی
  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "کارتن پستی" :

   اغلب فروشگاه های اینترنتی در مقاطعی از زمان با مشکل نحوه بسته بندی محصولات مواجه میشوند و به دلیل عدم پراکندگی مناسب مراکز فروش اینگونه بسته بندی ها فرایند فروش با مشکل مواجه میشود به همین منظور پرشام مارکت اقدام به عرضه ی کارتن بسته بندی فروشگاه های اینترنتی نموده است .
   کارتن مناسب برای بسته بندی فروش اینترنتی که در ابعاد 15 در 21 با ارتفاع 13 سانتی متر به رنگ سفید و با کیفیت مرغوب عرضه میشود .  ابعاد این نوع کارتن طوری در نظر گرفته شده که اغلب کالاهایی که بصورت اینترنتی به فروش میرسند را ساپورت نماید .

    
   خرید کارتن پستی
   http://d20.ir/14/Images/620/Large/3.jpg

   • برچسب محصول "کارتن پستی" :

  محصولات مشابه