گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  پاورپوینت معماری بعد از مدرن

  پاورپوینت معماری بعد از مدرن
  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "پاورپوینت معماری بعد از مدرن" :

   آشنایی ما ایرانیان با معماری غرب به دوران قاجار باز میگردد.با اینکه حدود 80 سال از شروع پست مدرنیته میگذرد ولی این سبک به دلیل ویژگی منحصربه فرد آن یعنی مردمی بودن همواره تا کنون طرفداران و دنبال کنندگان خود را داشته است.
   به عقیده اهب حسن کلمه پست مدرن نخستین بار در سال 1930 توسط دوانتیس در برابر مدرنیسم ادبی استفاده شده است.با این حساب میتوان شروع پست مدرنیته را به ادبیات نسبت داد.مقالات و سخنان زیادی در مورد پست مدرنیته گفته شده است ولی در این تحقیق نظریات چارلز چکنز که یکی از مهمترین ایده پردازهای پست مدرن معماری میباشد مورد بررسی قرار میگیرد.

   • برچسب محصول "پاورپوینت معماری بعد از مدرن" :

  محصولات مشابه