گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  بالشتک قرآنی طرح2 (آموزش قرآن در نوزادی و کودکی)

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "بالشتک قرآنی طرح2 (آموزش قرآن در نوزادی و کودکی)" :

   نحوه استفاده:
   صبح ها بین الطلوعین یعنی از اذان صبح تا طلوع آفتاب که حدوداً یک ساعت و نیم می شود ، کل ساعت را حتی اگر کودک خواب است حالت نجوا برایش می گذارد پخش شود. زمان بعدی ، زمان اولیه خواب کودک ، یعنی ده دقیقه ، یک ربع قبل این که کودک بخواهد بخواب برود روشن می گذارد که با این نجوا به خواب برود، نیم ساعت که از خوابش گذشت خاموش می کند و مجدد ده دقیقه تا یک ربع قبل از بیدار شدنش هم روشن می گذارد که با این نجوا بیدار بشود. زمان بعدی ، زمان شیردهی مادر ، سعی کنید خودتان با وضو باشید زمانی که زیر سر کودک کلمات در حال تکرار است خودتان هم با صدای بلند تکرار داشته باشید. زمان بعدی ، اگر ساعت خواب کودک با ساعت خواب قیلوله یکی شد ، کل ساعت را هم می گذارید زیر سرش روشن باشد. غیر از این ساعت ها چه خودتان و چه همسرتان در منزل ، دعا می خوانید قرآن می خوانید ذکر می گویید و یا هر کاری که انجام می دهید حتی اگر کودک خواب است با صدای بلند انجام می دهید.

   از آن صفحه ای هم که دارد برای کوچولویتان پخش می شود به انتخاب خودتان روزانه 15 تا 20 کلمه با ترجمه جدا می کنید بعد دارید به کودک غذا می دهید ، با او بازی می کنید ، ان شاءالله بزرگ تر می شود با نقاشی ، با نشان دادن تصویر آن چیز و خیلی کارها و قلق هایی که معمولا مادرها از بچه ها دستشان می آید برایش تکرار داشته باشید.  این تکرار شما خیلی مهم است؛ همانطور که همین تکرار در دوران بارداری تلقین به جنین است و تأثیر دارد بعد از تولد هم به کودک تلقین می شود و در حافظه اش شکل می گیرد و بعدها نسبت به کسی که هیچ گونه پیش زمینه ای نسبت به آیات ندارد خیلی راحت تر قرآن را می خواند و یاد می گیرد و حتی حفظ می کند.

   • برچسب محصول "بالشتک قرآنی طرح2 (آموزش قرآن در نوزادی و کودکی)" :

  محصولات مشابه