گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  ولایت فقیه مبانی،ادله واختیارات

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "ولایت فقیه مبانی،ادله واختیارات" :

   درباره کتاب
   عنوان: ولایت فقیه مبانی،ادله و اختیارات
   نویسنده: مهدی هادوی تهرانی
   شابک: 9-18-8711-978
   ناشر:  انتشارات کانون اندیشه جوان
   قطع: رقعی
   نوع جلد: شومیز
   نوبت چاپ: چهارم / 1389
   تعداد صفحات: 147 صفحه
   شمارگان: 2500 نسخه

    این کتاب از مجموعه کتاب‌های «دانشجو»ی کانون است و از دو بخش کلی یعنی «مقدمات» و «ولایت فقیه» تشکیل شده و عناوین مهمی چون: چیستی دین، کمال دین، بحران ثبات دین و تغییر دنیا، رابطه عناصر ثابت و متغیر،نظریه اندیشه مدون در اسلام، دین و علوم بشری، نظام سیاسی اسلام، جایگاه ولایت فقیه در نظام سیاسی اسلام، پیشینه تاریخی و ولایت فقیه، ادله ولایت فقیه، مردم و ولایت فقیه،شرایط ولی فقیه، قانون اساسی و ولایت مطلقه فقیه و ... را تشریح و بررسی می‌کند.
   استاد هادوی تهرانی در کتاب «ولایت فقیه(مبانی، ادله و اختیارات)» کوشش کرده است تا با تبیین مبانی فکری حکومت اسلامی و پایه های کلامی و فقهی آن و نیز توجه به پیشینه تاریخی موضوع و تحلیل دلایل آن، برجسته ترین و مهم ترین پرسش های روز را در خصوص این نظریه پاسخ دهد.
   در بخشی از این کتاب آمده‌است: اگر «نظام سیاسی اسلام» تشریح گردد و مکتب سیاسی آن بازشناسانده شود یکی از مبانی این مکتب ولایت فقیه در عصر غیبت امامان معصوم (ع) خواهد بود. همان‌گونه که ثبوت ولایت به معنای سلطه در عالم تکوین و تشریع برای خداوند متعال یا ولایت حضرات معصومین(ع) از نبی خاتم(ص) تا وصی خاتم(ع) نیز در زمره مبانی مکتب سیاسی اسلام می‌باشد.

   • برچسب محصول "ولایت فقیه مبانی،ادله واختیارات" :

  محصولات مشابه