گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  حافظ هفت

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "حافظ هفت" :

   درباره کتاب:
   عنوان:حافظ هفت (رمانی درمورد سفر 9 روزه مقام معظم رهبری به شهر شیراز)
   پدیدآورنده: : اکبر صحرایی
   شابک: 4-225-175-600-978
   ناشر: انتشارات سوره مهر
   قطع : رقعی
   نوع جلد: گالینگور
   نوبت چاپ: پنجم/ 1390
   تعداد صفحات: 562 صفحه
   شمارگان: 2500
   این کتاب به همت اکبر صحرایی تهیه شده و انتشارات سوره مهرآن را منتشرکرده است.این رمان شرح سفر نه روزه مقام معظم رهبری به شهر شیراز است که نویسنده در این سفر ضمن همراهی با دیگر همسفران با نگاهی داستانی وقایع را دنبال کرده است.رمان \\"حافظ هفت\\"رمانی خواندنی است که به خوبی توانسته از پس یک موضوع مهم برآید به گونه ای که تاثیر گذاری آن را به هیچ وجه نمی توان منکر شد.نکته جالب توجه در مورد این رمان وجه تسمیه آن است که بر گرفته از کلمه رمز محافظان رهبری در ماجرای ترور ایشان در مسجد ابوذر تهران است. همان گونه که می دانیم گروهک منافقین در تاریخ 6تیرماه سال 1360در مسجد ابوذر تهران قصد ترور مقام رهبری را داشتند ومحافظان ایشان با کد\\"حافظ هفت\\"اقدام به مخابره این خبر کردند.در این رمان با زبانی خواندنی با شرح حضور رهبری در جبهه های جنگ،سیر مطالعات ادبی و فلسفی ایشان و همچنین با تارخ پر افتخار شهر شیراز به شیوه رجعت به گذشته آشنا می شویم. این رمان در 562 صفحه و 9 فصل (9 پیاله) که به معنای 9 روز سفر رهبری است، تدوین شده که حدود نیمی از این کتاب به مستندات این سفر اختصاص دارد .

   • برچسب محصول "حافظ هفت" :

  محصولات مشابه