گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  نام ها و نهضت ها

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "نام ها و نهضت ها" :

   درباره کتاب:
   عنوان: نام ها و نهضت ها
   نویسنده : موسی نجفی
   شابک : 7-43 - 6077 -600-
   978ناشر: نشر آرما
   قطع کتاب : پالتویی
   نوع جلد : شومیز
   تعداد صفحات : 336 صفحه
   نوبت چاپ: اول/ 1391
   این کتاب به نقش دوازده نفر از علمای شیعه در راهبری خط بیداری اسلامی اشاره دارد. این نام ها بعد از جنگ های ایران و روس در پنج نهضت، هویت اسلامی ایرانی را پاسداری کرده و اعتلا بخشیدند. دوره نخست دوره احیای حوزه علمیه در ایران است که به علامه حاجی کلباسی، سید محمدباقر شفتی و ملاعلی کنی اشاره شده است. دوره بعدی به نهضت تحریم تنباکو اختصاص دارد و بزرگانی چون میرزای شیرازی و آقانجفی اصفهانی را شامل می شود.دوره سوم نهضت مشروطیت است که آخوند خراسانی، شیخ فضل الله نوری،سید عبدالحسین لاری ، حاج آقا نورالله اصفهانی و سید حسن مدرس را شامل می شود. در دوره چهارم نهضت ملی شدن نفت را با آیت الله کاشانی مرور می کنیم و در نهایت در پنجمین دوره به قیام پانزده خرداد و انقلاب اسلامی به امام خمینی(قدس سره) می رسیم.

   • برچسب محصول "نام ها و نهضت ها" :

  محصولات مشابه