گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  ره یافتگان و نقد وهابیت

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "ره یافتگان و نقد وهابیت" :

   شامل مقالات : بیش از 220 پرسش و پاسخ ، بیش از 80 شبهه ، بیش از 1100 خبر ، بیش از 110 مقاله در موضوعات مختلف. وهابیت و اسلام : شامل 1- تاریخچه پیدایش وهابیت 2 بنیانگذاران وهابیت 3- وهابیت از منظر عقل و شرع 4- وهابیت و فتاوای شنیعه 5- وهابیت و تکفیر مسلمانان 6- وهابیت و جاهلیت 7- وهابیت و خوارج 8- جنایات وهابیت. نقد وهابیت: شامل 9 فیلم سخنرانی از دکتر حسینی قزوینی پیرامون حقیقت شیعه. مستند : شامل مستند فاطیما ، سعید چندانی ، ادواردو. مناظرات : شامل فیلم مناظرات شبکه سلام. سخنرانی ها : ( صوت) شامل آداب مناظره با وهابیت ، حدیث ثقلین ، اهمیت پاسخ به شبهات ، اعتقادات وهابیت چیست؟ ، وهابیت از کجا و چگونه و ... . ( فیلم) شامل سخنرانی های حجت الاسلام جوادی ، حجت الاسلام پناهیان ، مستشاری ، عصام العماد. ره یافتگان: شامل فیلم هایی از عبدالسلام الغمیش ، حمزه ، محمد شریف ، احمد کواسی حنیف ، فیصل مرهم ، محمد تیجانی ، عبدالواحد ابویف ، عصام العماد ، خلیل سعید اویچ ، دکتر نجدی ، حسن حلیمی و ... ( DVD DIVX)

   • برچسب محصول "ره یافتگان و نقد وهابیت" :

  محصولات مشابه