گروه محصولات

  {{desc}}{{desc}}{{desc}}
  نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
  مجموع : 0
  راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
  شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  ترنم وحی 1

  • توضيحات بيشتر در مورد محصول "ترنم وحی 1" :

   داشنامه قرآن کریم : شامل مجموعه ای کامل از اطلاعات مربوط به قرآن کریم: ترجمه: 10 ترجمه فارسی – 4 ترجمه انگلیسی – 4 ترجمه به زبان های دیگر. 5 دوره تفسیر: تفسیرالمیزان – تفسیر نمونه – تفسیر مجمع البیان – تفسیر راهنما – تفسیر ادبی و عرفانی قرآن. ترجمه منظوم: شامل ترجمه تمام آیات قرآن بصورت شعر و قصیده- شأن نزول قرآن کریم- شرح آیات الاحکام – اعراب قرآن: دو دوره تجزیه و ترکیب کامل قرآن کریم – جستجوی لفظی، جستجوی موضوعی، فرهنگ واژگان، فهرست اعلام و ... – 2 دوره تلاوت قرآن کریم و تلاوت جزء 30 برای کودکان – ترجمه گویای قرآن کریم با امکان شنیدن صدای ترجمه به تنهایی و یا بعد از هر آیه – برنامه ریزی تلاوت قرآن و با امکان یادآوری ، حتی در صورت بسته بودن برنامه – استخاره: شامل روایات استخاره ، آداب و نکات و با امکان انجام استخاره قرآن- تواشیح: مجموعه ای از نواها و تواشیح های کاملا قرآنی- دانستنی های قرآن: احکام قرآن ، آداب قرآن، فضائل قرآن از لسان قرآن و روایات – نگارخانه: شامل تصاویر نسخ خطی قرآن کریم به همراه شرح و توضیح – کتابخانه : شامل 40 عنوان کتاب ، 114 مقاله با امکان یادداشت برداری و جستجو و مطالعه بصورت تمام صفحه و یا ورق زدن کتاب و با قابلیت از طریق اینترنت- پرسش و پاسخ: نزدیک به 1000 پرسش و پاسخ با موضوعات قرآنی و با قابلیت جستجو و یادداشت برداری و با قابلیت از طریق اینترنت- قرآن مجلسی: شامل بیش از 60 تلاوت مجلسی از قاریان مشهور جهان- آموزش حفظ : با امکان تمرین و تکرار – آموزش روخوانی و تجوید قرآن کریم.

   • برچسب محصول "ترنم وحی 1" :

  محصولات مشابه